אודותיי

נעים להכיר, דורון טריפון, מאמן תזונתי ומכווץ אנשים

שמי דורון טריפון, אני מאמן תזונתי באמצעות מדע התזונה והמשימה שלי היא להוביל אנשים לחיים טובים יותר, רבי עוצמה, כוח ואנרגיה ושמחת חיים. האמצעי שלי הוא שינוי תזונתי באמצעות עקרונות מדעיים מוצקים ומוכחים מדעית ומחקרית.

המשימה שלי היא ללות אנשים ולהנגיש את מדע התזונה לכל מי שרוצה לשדרג את חייו בצורה ניכרת ולהשקיע בעצמו מתוך הכרה שהגוף הוא המכונה המופלאה ביותר העומדת לרשותנו. באחריותנו לספק לה את הדלק והאנרגיה שהיא צריכה על מנת לתפקד בצורה מיטבית.

החזון שלי הוא קידום של חברה בריאה יותר באמצעות מדע התזונה

הרקע האישי שלי

לאחר עלייה משמעותית במשקל בעברי, שבשיאו עמד על 117 קילוגרם, סבלתי פגיעה חמורה ביכולת התפקודית ובמדדים הבריאותיים שלי ולכן החלטתי לשנות את הרגלי התזונה שלי ולהחזיר לעצמי את השליטה על חיי ועל בריאותי ואיכות החיים שלי.

עקב כך הלכתי ללמוד ולחקור את הנושא בצורה מעמיקה והצלחתי לרדת כ 35 קילוגרם תוך 7 חודשים. כל המדדים הבריאותיים השתפרו בצורה דרסטית ורמות התפקוד והאנרגיה שלי עלו בצורה ניכרת. כיום אני שומר על משקל רצוי כ 11 שנים ברציפות.

לקחתי על עצמי משימת חיים – אני רוצה להביא את השינוי המדהים שעשיתי לכל מי שרוצה בכך. אני כאן כדי ללוות אתכם יד ביד, לתת לכם את הידע והכלים להצליח.